top of page

The Coffeebrewer ehk Kohvivalmistaja

 

Coffeebrewer’i idee on pakkuda kohvisõpradele vabadust nautida kvaliteetset gurmeekohvi sõltumata ajast ja kohast. Ainuke asi, mida vaja, on natuke kuuma vett. 

Coffeebrewer'iga tehtud kohv on aromaatne ja maitserikas.

 

Brewer'iga saab valmistada vaevata imemaitsvat kohvi, mida võib nautida nii kodus kui reisil, tööl, koolis või puhkusel.

Kvaliteet või mugavus?

​Kiire elutempo sunnib sageli tegema kompromisse toidu ja joogi kvaliteedi arvelt. Väsitava ja kiire päeva jooksul on raske leida kvaliteetset gurmeekohvi. Tihti oleme sunnitud jooma peaaegu joogikõlbmatut masinakohvi.

Nüüd on olemas lahendus

Uudne ja ennenägematu
 

Sama lihtsalt kui valmistada lahustuvat kohvi saab valmistada aromaatse ning kvaliteetse kohvi ka brewer'iga. Kohv ei jää maitseomaduste poolest alla ei filterkohvile ega presskannukohvile.

Vesi peale valada, lasta tõmmata

ning kohv välja valada

Kohvibreweri kasutamine on äärmiselt lihtne.

Rikkaliku maitsega kohvi valmimise saladuseks on innovaatiline filtersüsteem. Kallates kohvipurule kuuma vett aeglaste ringjate liigutustega ning lasta seejärel tõmmata 4-6 min, on võimalik säilitada kohvi rikkalik täidlane maitse. Filter on disainitud selliselt, et pärast esimese tassi välja kallamist, kohvi valmimise protsess peatub. Kangema kohvi saamiseks tuleb pakendisse kallata vähem vett ja lasta sel kauem tõmmata, mahedama kohvi jaoks aga valada rohkem vett ja lasta vähem tõmmata.

Kohvivalmistaja on korduvkasutatav

Nii kaua kui kohvipakendi välimine paber ei ole märjaks saanud, saab pakendit korduvkasutada. Pärast kasutamist on võimalik kohvipuru pakendist  eemaldada. Seejärel tuleb filter veega puhtaks loputada ja täita pakend uue kohvipuruga. Soovitatav on lasta pakendil enne uuesti kasutamist  kuivada. 

Pakendi puhul ei ole kasutatud alumiiniumi ja on püütud järgida keskkonna säästlikke põhimõtteid.  

bottom of page